Emekli Maaşı Banka ve PTT Değişikliği Yapma

Emekli Maaşı Banka ve PTT Değişikliği Yapma: Emekli maaşı alan Emekliler “Sosyal Sigortalar Kurumu” SSK , “Bağkur” , “Emekli Sandığı” emekli maaşlarını alabilmek için banka , şube ve postana değişikliği yapabilirler.
Emekli maaş alma değişikliği nasıl yapılır ? ve nasıl olacak diyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Emekli maaşı banka , şube veya ptt değişikliği yapabilmemiz için iki seçeneğimiz var.

1. Seçeneğimiz Sosyal Güvenlik il Müdürlüğü veya Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerine maaş alma değişikliği dilekçesi vermek.

2. Seçeneğimiz E-Devlet sistemine ve E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacak.

Şimdi ilk seçeneğimiz için dilekçe formunu görmek için Buraya Dokunun Dilekçe formunu görebilmek için bilgisayarınızda office programı yüklü olması lazım.

İkinci Seçeneğimiz olan E-Devlet sistemi üzerinden E-Devlet şifreniz ile Emekli Maaşı banka , şube , postane değişikliği yapmak için aşağıda bulunan ilgili bağlantılara dokunun.

1-) “Sosyal Sigortalar Kurumu” SSK 4a Emekli Maaşı Banka şube adres değişikliği için Buraya Dokunun

2-) “Bağkur” 4b Emekli Maaşı Banka şube adres değişikliği için Buraya Dokunun

3-) “Emekli Sandığı” 4c Emekli Maaşı Banka şube adres değişikliği için Buraya Dokunun


 ptt maaş taşımaemekli maaşı banka değişikliğiemeklilik maaşı aktarımıemekli maaşını postaneden bankaya almakmaaş aktarma sskmaaş aktarma dilekçesiemekli maaş aktarımıemekli sandığı adres değişikliğibagkura maas aktarma dilekcesi nasil yazilirbağkur banka değişikliği4a ssk emeklisi banka değişikliğiemekli sandığı maaşı banka değişikliği sayı kotası var mıemekli sandığı maaş şube değiştirmemaaş almak icin banka adres değişikliği dilekçesimaaş banka değişikliğiilk emekli maaşı pttptt den maaş aktarmassk emeklilik maaş aktarmassk emekli maaşı aktarmassk banka değiştirme dilekçe örnekleri

Etiket: ,Yorumlar (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. abdulkadir demirkıran diyor ki:

    ZİRAT BANKASIN DAKİ HESABIMI PTT ŞÜBESİNE AKTARILMASINI ARZEDERİM

Bağlantı Hakkında Yorum Yapmak İstermisiniz ?*